Obuwie damskie – trendy lato 2016

shoes-1033637_960_720

Wybór obuwia damskiego czasem przyprawia panie o zawrót głowy. Najważniejsze jest przecież to by nie tylko dobrze się nosiły ale nawet bardziej by doskonale się prezentowały wraz z najlepszymi najlepszymi kreacjami. Dobranie odpowiednich, letnich butów do pracy, na wycieczkę i wyjście do restauracji czy do kina to nie łatwe zadanie, bo przecież wszystko musi nie tylko ze sobą niesamowicie i niepospolicie współgrać ale i musi się zgadzać z najnowszą modą. W garderobie każdej panny i pani musi znaleźć się coś na każdą okazję i solidarne z aktualnymi trendami.

Jak dobrać odpowiednie obuwie na lato.

Naprawdę dobrych butów, w których chcemy poruszać się na co dzień, po prostu nie czuć na stopach. Takie obuwie nie nadaje się jednak często do pracy, gdzie każda kobieta musi wyglądać elegancko i czuć się dobrze we własnej skórze. Niektórym paniom nie przeszkadza obuwie na wysokim obcasie, jeśli jednak nie przemieszczamy się w takich butach każdego dnia i nie wymaga tego od nas nasza praca, to warto pomyśleć o czymś niższym lecz eleganckim. Dobrze skrojone obuwie pozwala na dopływ powietrza i warto na to zwrócić uwagę. Materiał powinien oddychać tak, by stopy nie pociły się w upalnym słońcu.

Więc co jest hitem lata?

Hit na lato 2016 to niewątpliwie sandały. Producenci przerzucają się pomysłami co na pewno ucieszy wszystkie panie, gdyż wybór sandałów jest ogromny. Lekkie sandały o płaskim obcasie powinna mieć każda z was w swojej szafie. Trendy jednak trzymają się sandałów bogato ozdobionych, z dużą ilością dodatkowego materiału – takich jak Gladiatorki. Takie obuwie osiąga najwyższe poziomy sprzedaży a panie nie dość, że czują się w nich dobrze to jeszcze nie przeszkadza gorąc bijący od dróg asfaltowych.

Panny, które stawiają na mocne akcenty i lubią wielokolorowe dodatki także znajdą coś dla siebie. Latem 2016 w ofercie sklepów znajdujemy tęczowe sandały, których kroje wspaniale mieszają się z kolorytem wielobarwnych kompozycji.

Czego należy się spodziewać w ofercie sklepów?

W sklepach stacjonarnych oraz internetowych, oraz wśród blogerek dominuje zachęta do większej zabawy kolorami. Takie obuwie jak ekstrawaganckie szpilki możemy zobaczyć na ulicy, na niemal każdym kroku. To samo dotyczy się wspomnianych już wcześniej tęczowych sandałów, czy nawet klapki z otwartą piętą, które były już hitem kilku poprzednich sezonów letnich.

Równolegle z wielobarwnością tak, jak i w trendach dotyczących innych dodatków a nawet mebli i aranżacji wnętrz, dużą rolę odegra obuwie o kolorze białym – jednokolorowe. Ten trend utrzymuje się od początku lata i być może zobaczymy jego powrót w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>