Codzienna elegancja

mens-shoes-875950_960_720

Dla kogoś, kto nie orientuje się w aktualnych trendach, to co modni panowie noszą na co dzień może wydać się szokujące. Dla większości osób ubiór dzieli się na elegancki i nieelegancki, a wszystko co oscyluje pomiędzy tymi dwoma stylami jest jakąś aberracją. Jednak dzisiejszy świat rozróżnia więcej styli, a wszystko co jest pomiędzy tymi dwoma jest najbardziej pożądane. Dzisiejszy wygląd mężczyzny jest zupełnie inny, niż taki, który panował zaledwie kilka lat temu. Co więcej, modne ubieranie się jest o wiele bardziej popularne. Panowie nie tylko znają się na modzie, ale także chętnie korzystają z porad osób, które zajmują się nią zawodowo.

Twarz zrewolucjonizowana

Przede wszystkim wygląd twarzy mężczyzn się zmienił. Jeszcze kilka lat temu, najbardziej popularne były okulary, które były niewidoczne. Druciane oprawki, albo takie, które nie specjalnie rzucały się w oczy. Dzisiaj oprawki okularów są grube, różnokolorowe. To bardzo ważny element garderoby dla tych, którzy je noszą. Wybierane przez mężczyzn okulary słoneczne mają bardzo ciekawe kształty. Najcześciej są to klasyczne modele, jednak często także z lekkimi modyfikacjami, które nadają finezji całości. Panowie też o wiele chętniej zapuszczają zarost oraz brody, co dla wielu starszych osób jest nie do pomyślenia. Często można zobaczyć kogoś, kto nie ma nawet dwudziestu lat, a już chodzi z zarostem czy małą brodą. To bardzo ciekawa moda i wszystko wskazuje na to, że utrzyma się przez dłuższy czas.

Koszule na porządku dziennym

Wiele osób ma awersję do koszuli. Niechętnie ubierają je przy okazjach, w których wymagany jest garnitur i kojarzą się powszechnie z niewygodą. Dzisiaj sytuacja diametralnie się zmienia i koszule są czymś normalnym. Unika się koszul z krótkim rękawem, które w gruncie rzeczy wcale nie są eleganckie. O wiele lepiej wygląda koszula z podwiniętymi rękawami. Do niej bardzo często ubierana jest marynarka. W zależności od materiału, z którego jest wykonana, może tworzyć bardziej lub mniej codzienny strój.

Spodnie i buty

Spodnie nie przechodzą specjalnej rewolucji. Przede wszystkim dominują ciemne kolory. Sam krój powinien być w miarę obcisły, jednak z tym także nie można przesadzać. Buty także są najróżniejsze. Od zwykłych, sportowych po skórzane. Te ostatnie są coraz bardziej popularne także na co dzień. To bardzo ciekawy prąd.

Nowy wizerunek mężczyzny

Dzisiejszy wizerunek mężczyzny jest bardziej męski (dzięki wszechobecnym brodom). Jest także o wiele bardziej zbliżony do elegancji, co jest nieukrywanym plusem. Upowszechnienie się marynarek i koszul w życiu codziennym to dobry znak i wprowadzenie rzeszy mężczyzn do większej świadomości w ubiorze.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>